SSS

Neden Pan Güvenliği tercih etmeliyim ?
Pan Güvenlik ile sadece hırsızlardan korunmakla kalmaz, yangın ve sağlık sorunları gibi acil müdahale edilmesi gereken durumlar karşısında da, itfaiye ve ambulansın evinize gönderilmesini sağlarsınız. Pan Güvenlik sizi ve sevdiklerinizi tüm bu durumlara karşı koruyan komple bir güvenlik çözümü sunar. Üstelik Pan Güvenliğin sunduğu güvenlik çözümleri yalnızca size özel çözümlerdir. Uzman güvenlik danışmanlarımız evinize, işyerinize ve yaşam senaryolarınıza en uygun güvenlik sisteminin detaylarını belirledikten sonra sisteminizin kurulumu gerçekleşir. Ayrıca 7 gün 24 saat hizmetinizde olan Pan Güvenlik Alarm ve Çağrı Merkezi ile sürekli güvende olmanın huzurunu yaşar, geceleri rahat bir uyku uyuyabilirsiniz.
Evim / İşyerim sigortalı ise güvenlik sistemine neden ihtiyaç duymalıyım ?
Güvenlik sistemlerinin temel amacı, kişilerin başına gelebilecek hırsızlık, yangın gibi üzücü olaylara karşı önlem almak, henüz yaşanmadan ve kötü sonuçlar doğurmadan olayların önüne geçmektir. Sigorta, bu tip üzücü olaylar sonucu meydana gelen maddi hasarı kısmi olarak karşılayabilir, ancak manevi kayıpların geri gelmesi mümkün değildir. Bu doğrultuda güvenlik sistemleri ile sigortayı birbiri ile kıyaslamak doğru değildir aksine bu iki sistem birbirini bütünler. Bunun yanı sıra güvenlik sistemlerinde kullanılan sirenlerin, hırsızlar için caydırıcı özellik taşıması da vakaların meydana gelmesini büyük ölçüde engelleyerek kişileri/kurumları büyük maddi ve manevi kayıplara karşı korur.
Abonelik sisteminin, Alarm sistemi satın almaktan daha avantajlı olduğu doğru mu?
Abonelik sistemi sayesinde Pan Güvenlik Sisteminizde meydana gelecek her türlü yıpranma, bozulma gibi durumdan Pan Güvenlik sorumlu olur. Abonelik uygulaması ile her zaman son teknoloji güvenlik sistemi ürünlerden yararlanma fırsatına sahip olursunuz ve ürünlerin geliştirme ihtiyacı her zaman Pan Güvenlik tarafından takip edildiğinden siz bunu düşünmek zorunda kalmazsınız. Sistemi satın almak yüklü bir yatırım maliyeti ortaya çıkarır ve satın aldığınız sistemden memnun kalmamanız durumunda da iade şansınız bulunmaz. Oysa abonelik sistemi tüm bu olumsuz durumların önüne geçer.