Nano Dezenfeksiyon ile Bakteri ve Virüslere SON!

Nano Dezenfeksiyon ile Evinizi veya iş yerinizi Servis sonrası Montaj sonrası Taşınma sonrası hijyenik olarak teslim etmek üzere hazırlıklarımızı tamamladık. Ev ve iş yerinizi bakteri ve virüslerden arındırıyoruz.
Detaylı bilgi için : Bilgi talep formu doldurmanız veya bizi aramanız yeterli olacaktır.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Ücretsiz keşif imkanlarımızdan ve uzman arkadaşlarımızın risk analizinden faydalanmak için bilgi talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Nano Dezenfeksiyon Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Nano Dezenfeksiyon nedir?

Nano Dezenfeksiyon virüslere karşı %99.99, bakterilere karşı %99.999 etkili, %100 bitkisel içeriğe sahip ve nano gümüş teknolojisi ile üretilmiş Nanoksia ürünleri ile gerçekleştirilen bir sterilizasyon işlemidir.

Virüslere karşı etkili mi?

Evet! Nano Dezenfeksiyon işlemi sayesinde yaşadığın yerde 50’ye yakın virüsten %99.99, bakteri ve mantarlardan %99.999 oranında kurtulabilirsin. İşlem sırasında virüsler 1-5 dakika, bakteriler 15 saniye, mantarlar ise 5 dakika içinde yok olacaktır.

İşlem sırasında ne yapılıyor?

Nano Dezenfeksiyon nano gümüş partikül içeren dezenfektanın sterilizasyon istenenen alanın her tarafına nüfuz edecek şekilde profesyonel bir makina yardımıyla püskürtülmesi ile yapılmaktadır. Eşyalarınıza ve cildinize herhangi bir hasar vermez, işlem sonrasına temizliği işlemi gerektirmez.

İşlem öncesi sonrası temizliği gerekir mi?

Nano Dezenfeksiyon işlemi standart bir temizliği işlemi değildir. İşlem öncesi veya sonrası temizliği yaptırmak zorunda değilsin. Bununla birlikte, işlem öncesi steril bir ortamda işlemi yaptırmanı tavsiye ederiz.

İşlemden ne kadar süre sonra bulunabilirim?

İşlem boyunca %100 bitkisel içerikli ürün kullanılır. Yapılan işlem canlı metabolizmasının işleyişini bozan alerjik reaksiyona sebep olmaz. Tamamen insan temasına uygun ve cilde zararsız malzeme ile yapılır. İşlem sırasında ve bitiminde gönül rahatlığıyla keyfini çıkarabilirsin!

Kullanılan ürünün içeriği nedir?

Nanoksia Biyoteknoloji farklı bitki türlerini kullanarak; gümüş, çinko, demir gibi maddelerin antimikrobiyal ve antikanserojen özellikteki nanopartikül sentezini yapmaktadır. Bu sayede doğaya ve insan sağlığına zararsız yüzde yüz bitkisel endüstriyel ürünlerin üretilmesini sağlamış olacaktır. Nanoksia ürünlerinde kullanılan gümüş sadece, Avrupa Birliği Kimya Ajansı, ECHA, tarafından onaylanmış tedarikçilerden satın alınmaktadır.